Úvod » Plastické mazivo

Plastické mazivo

Plastické mazivá Petro-Canada PRECISION SYNTHETIC

Sú plastické mazivá s dlhou životnosťou, vynikajúcim výkonom, vytvorené pre extrémne tlaky a záťaž. Sú vytvorené na syntetickom základovom oleji, určené pre mazanie veľmi namáhaných súčastí v ťažobnom priemysle pri veľmi nízkych teplotách. Tieto mazivá zaisťujú vynikajúci výkon bez kompromisu, ako vo veľmi nízkych teplotách, tak pri vysokých.

PRECISION SYNTHETIC EP00 syntetické polotekuté plastické mazivo, špeciálne vytvorené pre mazanie ložísk kolies u nákladných automobilov a ďalších strojov (koncové ložiská). Je tiež odporúča pre netesné prevodové skrine.

PRECISION SYNTHETIC plastické mazivo, ktoré spĺňa automobilové servisné klasifikácie NLGI GC-LB.

PRECISION SYNTHETIC Heavy 460 vysokoteplotné EP plastické mazivo, ktoré obsahuje stredne viskózny základový olej. Je určené pre mazanie ložísk v sušičkách papierenských strojov a podobných aplikáciách, kde prekonáva požadovanú životnosť vo vysokých teplotách. Vhodné pre miesta, kde je ťažké doplňovanie maziva.

PRECISION SYNTHETIC Heavy 1500 vysokoteplotné EP plastické mazivo, ktoré obsahuje veľmi viskózny základový olej. Je určené pre mazanie pomalobežných rotujúcich súčastí a ložísk, ktoré sú veľmi vysoko zaťažované. Vhodné pre banské, stavebné a drevospracujúci priemysel.

PRECISION SYNTHETIC Moly plastické mazivo triedy NLGI 1, obsahuje 3% disulfidu molybdénu pre zvýšený výkon mazania pri rázovom namáhaní alebo pri vibráciách. Toto zloženie zaručuje vynikajúce mazacie podmienky pre viacúčelové mimocestné stroje, ktoré sú vystavené vibráciám a operujú v extrémne nízkych aj vysokých teplotách.

 

 

PRECISION XL

PRECISION XL sú plastické mazivá s trojnásobnou životnosťou špeciálne vytvorené pre dlhodobú ochranu súčastí pri širokej škále operačných teplôt. Sú vytvorená pre široké spektrum aplikácií, obzvlášť za náročných operačných podmienok. Sú odporúčané pre kompletný automobilový priemysel a celé priemyselné odvetvie zahŕňajúce lodný priemysel, banský priemysel, lesníctvo, papierenský priemysel, atď. Pre použitie v centrálnych mazacích systémoch pre mazanie vysoko zaťažovaných ložísk.

PRECISION XL EP2 plastické mazivo triedy NLGI 2 EP, určené pre všetky typy vysoko zaťažovaných ložísk a centrálnych účelových ložísk operujúcich ako v nízkych, tak aj vo vysokých rýchlostiach. Môže byť použitý pre mazanie strelných zbraní a v ďalšom širokom spektre použitia zahŕňajúce automobilová ložiská, podvozky cestných i mimocestné strojov a v poľnohospodárskej technike.V priemyselnom odvetví, ako sú papierenské stroje, lisy, mlyny a drviče.Prekračuje požiadavky NLGI GC-LB.

PRECISION XL EP1 plastické mazivo triedy NLGI 1 EP, je určené pre vysoko zaťažované a centrálne účelová ložiská, ktoré sú mimo centrálny mazací systém. Môže nahradiť mazivo Precision EP 2 v zimnom období, alebo tam, kde je očakávaná nízka teplota. Prekračuje požiadavky NLGI GC-LB.

PRECISION XL EP00 plastické mazivo triedy NLGI 00 EP pre centrálne mazanie podvozkov nákladných automobilov. Napriek jeho riedkej konzistencii má vysoký bod skvapnutia.

PRECISION XL EP000 špeciálny polotuhé, lítiové plastické mazivo s EP prísadami a vysokou ochranou proti oxidácii, korózii a opotrebovaniu.Je doporučené pre prevodové systémy, kde je výskyt úniku alebo zlé tesnenie. Typické použitie je v priemyselnom odvetví pre mazanie ložísk, reťazí, pre centrálne mazacie systémy, prevodové systémy, reduktory. Je tiež vhodné pre prevodové systémy uhoľných kombajnov (ložisko musí byť z polovice ponorené do maziva).

PRECISION XL EMB plastické mazivo triedy NLGI 2 bez EP antikorozívnych a oxidačných prísad. Má strednú až nízku viskozitu a pre lepšiu identifikáciu je sfarbený modrou farbou. Je určené v prvom rade pre vysokorýchlostné guličkové i valčekové ložiská, vrátane ložísk vo vysoko zahriatych elektromotoroch a generátoroch s izolačnou klasifikáciou H.

PRECISION XL Heavy Duty špeciálne vytvorené mazivo pre centrálne mazacie systémy vo valcovniach.

PRECISION XL Rail Curve Grease vodeodolné, grafitové plastické mazivo určené pre celoročné použitie v mechanických mazacích systémoch, ako sú výhybky električiek a systémy typu Clicomatic. Poskytuje veľmi vysokú ochranu, vynikajúcu adhéziu vo veľmi širokom rozsahu operačných teplôt. Je odporúčané pre železničnú a električkovú dopravu, pre lodný priemysel a všade tam, kde sú odporúčaná grafitová plastické mazivá.

 

 

PRECISION XL Moly

PRECISION XL Moly sú plastické mazivá s trojnásobnou životnosťou, špeciálne vytvorená pre dlhodobú ochranu súčastí pri širokej škále operačných teplôt. Sú vytvorené pre široké spektrum aplikácií, obzvlášť za náročných operačných podmienok. Obsahujú veľa viskózneho oleja a disulfid molybdénu. Toto zloženie je najlepšie pre veľmi zaťažované, otrasy namáhané strojné, priemyselné a automobilová zariadení. Sú vhodné pre mazanie nábojov kolies, kĺbov osobných a nákladných vozidiel.Sú určené pre normálne mazanie a pre centrálne mazacie systémy v automobilovom priemysle a celom priemyselnom odvetví zahŕňajúce lodný priemysel, banský priemysel, lesníctvo, papierenský priemysel, atď.

PRECISION XL3 Moly EP1 plastické mazivo s dobrou čerpateľnosťou a lepším nízkoteplotným použitím.

PRECISION XL3 Moly EP2 plastické mazivo pre použitie v centrálnych mazacích systémoch.

PRECISION XL3 Moly Arctic plastické mazivo vytvorené na veľmi kvalitnom lítiovom základe. Tmavo šedé viacúčelové mazivo v kombinácii s disulfidom molybdénu a EP aditívami vytvára na povrchu kovu bariéru, ktorá zabraňuje opotrebeniu, dokonca aj keď mazivo je takmer spotrebované. Je ideálne určené pre aplikácie v ťažkej cestnej doprave, v mobilných zariadeniach a v priemyselných aplikáciách, ktorá požadujú plastické mazivá s EP aditívami as rázovou odolnosťou.

PRECISION XL5 Moly EPO plastické mazivo triedy NLGI 0 s obsahom 5% disulfidu molybdénu, špeciálne vytvorené pre špecifikácie Caterpillar 5130 (7TJ), 5230 (7LL) model banské bager a 944 (9YF) model kolesový nakladač.

PRECISION XL5 Moly EP1 plastické mazivo triedy NLGI 1, rovnaké vlastnosti ako Precision XL5 Moly EP0.

PRECISION XL5 Moly EP2 plastické mazivo triedy NLGI 2, rovnaké vlastnosti ako Precision XL5 Moly EP0.

 

 

PRECISION GENERAL PURPOSE

PRECISION GENERAL PURPOSE sú plastické mazivá vysokej kvality vyvinutá pre široký rozsah použitia. Sú vytvorené pre vysoké tlaky (EP). Tieto tuky majú dobrú odolnosť proti vode, dosahujú dlhej životnosti a chráni zariadenia proti opotrebeniu a rázovému namáhaniu. Sú odporúčané pre mazanie ložísk a ozubenie. Zaisťujú prvotriedne mazanie v širokom rozsahu pracovných teplôt. Sú určené pre priemyselné použitie, pre poľnohospodárske, stavebné, banské a cestné stroje.

PRECISION GENERAL PURPOSE EP1 plastické mazivo pre centrálne mazacie systémy, pre silne namáhané dopravníkové ložiská, pre mobilné banské a lesnícke stroje a pre vysokorýchlostné priemyselné ložiská.

PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 plastické mazivo pre ložiská operujúce v nízkych, miernych rýchlostiach pri normálnej teplote.

PRECISION GENERAL PURPOSE Moly EP2 tmavo zelené plastické mazivo pre univerzálne mazanie, vytvorené na lítnom základe s obsahom disulfidu molybdénu a EP aditív. Sulfid molybdénu zaručuje veľmi efektívne bariéru proti kovovému kontaktu a zabraňuje opotrebeniu. Je odporúčané pre mazanie v kamiónovej doprave, priemyselných podnikoch, kde požadujú plastické mazivo s excelentnými vysokotlakovými aditívami (EP), vysokou odolnosťou proti vibráciám a nárazom.

 

 

PEERLESS

PEERLESS LLG super výkonné plastické mazivo na báze vápnikovo-sulfonátovém komplexu, osobitne navrhnuté pre vysoké teploty a veľmi dlhú životnosť. Má výraznú burgundskú farbu a je navrhnuté, aby sa rovnalo výkonu plastických mazív na báze polyurea. Je odporúčané pre celoživotné zapuzdrené ložiská v automobilových a priemyselných súčiastkach a ďalších doživotných aplikáciách ako sú zapuzdrené kónusy kolies. Ďalšie použitie je v ložiskách pecí, sušiarní a všade, kde je dosahované teploty 200 ° C alebo krátkodobo teplôt 300 ° C. Môže byť tiež použité v ložiskách elektromotorov.NLGI Automotive Service Classification GC-LB.

PEERLESS OG0 plastické mazivo vytvorené na špeciálnom vápenato-sulfonátovém komplexu, ktorý je najviac efektívna v prítomnosti vlhkosti a vody. Je schopné absorbovať menšie množstvo vody bez zmäknutého a straty konzistencie, za stálej ochrany pred vznikom korózie. Tieto unikátne vlastnosti zvyšujú kvalitu oproti EP viacstupňovým a vysokoteplotným plastickým mazivám. Jeho biela farba je ideálna pre prostredie, kde je požadovaná čistota. Je schválené Kanadským inšpektorátom potravinárskej výroby pre použitie v potravinárskych podnikoch, kde nie je žiadny priamy kontakt s potravinami. Plastické mazivo triedy NLGI 0, špeciálne vytvorené pre použitie v nízkych okolitých teplotách.

PEERLESS OG1 plastické mazivo rovnakých vlastností ako Peerless OG0 s vyššou viskozitnej triedou NLGI 1, vytvorené pre ľahšie čerpateľnosť pri nižších teplotách. Prekračuje požiadavky NLGI GC -LB.

PEERLESS OG2 plastické mazivo rovnakých vlastností ako Peerless OG0, mazivo triedy NLGI 2, s excelentnou adhéziou a je ideálne určené pre všetky typy priemyselných a automobilových ložísk, zdvižné vozíky, čapy, hlavné otočné čapy a otvorené prevody. Prekračuje požiadavky NLGI GC-LB.

Peerless OG2 Red rovnaké vlastnosti a použitie ako GREASE OG-2, ale je sfarbený červenou farbou.

PEERLESS OG Plus plastické mazivo zvlášť doporučené pre mokré ložiská v papierenskom priemysle, má veľmi vysokú rezistenciu proti vymývaniu vodou, má skvelé tesniace schopnosti. Zaručuje dlhú životnosť a ochranu ložísk v papierenskom priemysle. Výrazne znižuje spotrebu maziva.

PEERLESS SVG 102 plastické mazivo špeciálne určené pre mazanie ventilov a armatúr vo výrobniach a distribučných sieťach zemného plynu. Ochraňuje ventily pred koróziou a škodlivými účinkami sírovodíka, ktorý ohrozuje plynovej armatúry. Je tiež úspešne aplikovaný v LPG ventiloch, vodných vstrekovacích systémoch, ropnom a plynnom priemysle.

PEERLESS XCG Flex plastické mazivo na vápenato-sulfonátovém komplexu s výnimočnou mechanickou stabilitou a rezistenciou proti olejovej separácii. Zaručuje vysoký výkon pri veľkom zaťažení, vysoký bod skvapnutia, excelentnú ochranu proti korózii a rezistencii mazivá proti omývanie vodou. Je obzvlášť doporučené pre vysokorýchlostné flexibilné spojky, kde pôsobí obrovské odstredivé sily. Odoláva oxidačné korózii, ochraňuje zariadenie pri vysokej záťaži a vibrácii. Prekonáva klasifikácie AGMA CG-1 a CG-2.

 

 

VULTREX MPG GREASE

VULTREX MPG GREASE sú vysokotajúce plastické mazivá pre vysoké zátaže, vytvorená na hliníkovom komplexe a vysoko viskóznym základovom oleji. Tieto mazivá sú špeciálne vytvorená pre poskytnutie výnimočne dlhej životnosti, ochrany súčasťou zariadenia pri špecifických teplotách a v podmienkach, kde je braný ohľad na životné prostredie. Na rozdiel od mnohých iných plastických mazív sa okamžite vracia k svojej pôvodnej konzistencii po použití vo vysokých aj nízkych teplotách. Excelentný adhézie plastických mazív VULTREX je zárukou, že vždy zostanú na aplikovanom mieste. Sú excelentné pre použitie v ložiskách, ktorá pracujú vo vysokých tlakoch alebo pri veľkom rázovom namáhaní tam, kde je bežná častá aplikácie, ako sú oceliarne.

VULTREX MPG Synthetic Arctic je doporučený pre centrálne systémy mazania vo vysoko zaťažovaných banských alebo diaľničných zariadeniach, operujúci v extrémne nízkych teplotách. Obsahuje excelentný EP prísady, prísady proti opotrebeniu a vodeodolné prísady. Spĺňa klasifikáciu viacúčelových mazív P & H 472.

VULTREX MPG EP1 je odporúčané pre vysoko zaťažované prevody a ložiská, ktoré sú mazané centrálnym mazaním alebo v systémoch, ktoré požadujú nižšiu viskozitu maziva než EP 2. Je vytvorené pre systémy Caterpillar. Prekračujú požiadavky Caterpillar 5130 (7TJ & 5ZL), 5230 (7LL) model Mining Excavators (banské rýpadlo), 994 (9YF) model Wheel Loaders (kolesové nakladače).

VULTREX MPG EP2 je odporúčané pre vysoko zaťažované prevody a ložiská operujúce pri nízkych rýchlostiach a vysokej teplote.

VULTREX MPG G-123. G-124 sú červené, lepkavé plastické mazivá vytvorené pre mazanie vysoko zaťažovaných súčasťou banských, lesných a dopravníkových strojov, pre mazanie nákladných vozov, ložísk kolies, puzdier, hlavných otočných čapov a podvozkov.

 

 

VULTREX

VULTREX unikátne mazivá budúcej generácie. Sú mazivá priaznivé pre životné prostredie, špeciálne určené ako JEDNO MAZIVO pre mazanie veľkých a vysoko zaťažovaných otvorených a uzavretých prevodov, ložísk, otvorených klzných plôch, mazanie oceľových lán, pastorkov točený, atď .. Král medzi mazivami pre bagre, banské stroje, rýpadlá, atď. Táto multiservisné mazivá poskytujú excelentnú ochranu pred opotrebením, majú vynikajúcu rezistenciu proti vymývaniu vodou. Spĺňajú a prekračujú hlavné OEM odporúčania pre mazivá na otvorené prevody.

VULTREX OGL Synthetic AI Season plastické mazivo šetrné k životnému prostrediu, špeciálne vyvinuté ako JEDNO MAZIVO pre banské stroje, bagre, vlečné lopaty, atď. Veľmi široký rozsah operačných teplôt dovoľuje celoročné používanie. Je vysoko rezistentný proti omývanie vodou, je určené pre všetky poveternostné podmienky až do teploty -40 ° C. Spĺňa klasifikáciu viacúčelových mazív P & H 520.

VULTREX OGL Synthetic Arctic plastické mazivo rovnako šetrné k životnému prostrediu bez obsahu rozpúšťadiel, s osvedčeným výkonom vo veľmi nízkych arktických teplotách.

VULTREX OGL Heavy plastické mazivo s hustejšou konzistenciou ako predchádzajúce mazivá, vytvorené na viskóznějším základovom oleji pre vynikajúci výkon a ochranu pri vysokých teplotách.

VULTREX EGF 1000 polotekuté plastické mazivo, ideálne pre použitie v silne zaťažovaných prevodových skriniach bagrov, banských strojov, vlečných lopát. Je tiež určené pre uzavreté ozubené pohony banských lokomotív a v otvorených prevodoch silne zaťažovaných strojov (mlyny, drviče, atď).

 

 

ŠPECIÁLNE MAZIVÁ

THERMEX je plastické mazivo na báze silikagélu, syntetického oleja a oxidačné inhibítory. Má excelentnú strihovú stabilitu, dlhú životnosť pri teplotách nad 260 ° C. Vo vysokých teplotách nepodlieha zmäkčovanie ani topenia ako konvenčné plastická mazivá. Mazivo v týchto extrémnych teplotách netuhne ani nekarbonuje, pretože komponenty mazivá sa vyparujú len veľmi pomaly a nezanechávajú usadeniny. Zaručuje nižšiu spotrebu maziva.

ARDEE EP 000 polotekuté mazivo pre  mazanie pneumatických skalných vŕtačiek a podobných banských zariadení. Spĺňa požiadavky výrobcov banských vrtákov Ingersoll-Rand, Worthington, Joy and Parts Headquarters. Je určené pre veľmi nízke teploty 0 ° -5 ° C. Praktická skúška dokázala skvelý výkon aj pri teplotách -20 ° C.

Usporiadať podľa 
Výrobca  

PRECISION XL EP2 je plastické mazivo triedy NLGI 2
PETRO-CANADA PRECISION XL EP2 400g

naša cena 15,00 €

skladom