O nás
Filtre, oleje, pneumatiky Ružomberok | Radoslav Žilavý F.O.P.


Hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá vám zabezpečí kvalitné motorové oleje či olejové filtre od renomovaných výrobcov? Potrebujete bezpečné letné pneumatiky, no neviete na ktorý obchod sa s dôverou obrátiť? Neváhajte a kontaktujte spoločnosť Radoslav Žilavý F.O.P. so sídlom v obci Liptovské Sliače. Radi a ochotne vám poradíme!

V ponuke máme filtre značky Comline a K&N, motorové oleje značky Castrol, ELF, TOTAL, SELÉNIA, BMW original, GM oil, ale aj pneumatiky značky Nankang, Star Performer, Maxxis, General, Achilles, Marangoni a iné. Náš tovar prepravujeme vozidlom značky Fiat Doblo Maxi.

Ponúkame aj športové filtre, hydraulický olej a auto doplnkov.

Náš internetový obchod sa špecializuje na predaj značkových olejových filtrov, motorových olejov a pneumatík. V oblasti predaja auto-moto doplnkov sa pohybujeme dlhší čas a za ten čas sme si získali množstvo spokojných klientov z Ružomberka a okolia. Naša bohatá prax v tejto oblasti je zárukou zodpovedného prístupu k vašej objednávke.Obráťte sa na nás a my vám vybraný tovar dovezieme kamkoľvek v oblasti Ružomberka a okolia.

Poznámka: Pri motorovom oleji a olejových filtrov stačí uskutočniť objednávku a tovar sa vyskladní. Pri ostatných filtroch, pneu, hydraulických, prevodovkových olejoch bude termín dodania telefonicky oznámený klientovi.

Ak máte záujem o naše filtre, oleje či pneumatiky, kontaktujte nás telefonicky, mailom či prostredníctvom objednávkového formulára.

Tešíme sa na spoluprácu.