Úvod » Motorový olej pre kamióny » PETRO-CANADA DURON UHP SAE 10W-40 20L


        

PETRO-CANADA DURON UHP SAE 10W-40 20L

PETRO-CANADA DURON UHP SAE 10W-40 20L

skladom

 

Číslo produktu: K001
Výrobca: PETRO - CANADA

DURON  UHP 10W-40


Excelentné LOW SAPS motorový olej pre nákladné vozidlá špeciálne vytvorený, aby prekonával najprísnejšie štandardy výrobcov automobilov: ACEA, API, Euro IV a V. Zaisťuje maximálnu ochranu motora v celoročnej prevádzke, znižuje spotrebu oleja, minimalizuje opotrebenie a predlžuje výmenný interval. Bezkonkurenčná kvalita zaručuje plný výkon motora aj v najnáročnejších prevádzkových podmienkach v cestných i necestných strojoch.

Celoročný výkon

V extrémnych podmienkach, kedy sú dosahované veľmi nízke teploty, zaručuje unikátne zloženie základového oleja a špeciálnych aditív motorového oleja DURON UHP plný výkon a ochranu motora. DURON UHP prekonáva testy nízkoteplotné čerpateľnosti motorových olejov triedy SAE 5W. Veľmi vysoký viskozitný index základového oleja a špeciálne aditíva proti šmykovému namáhaniu zaručujú stabilný viskozitu motorového oleja DURON UHP 10W-40 a to vedie v extrémne vysokých okolitej teplotách k vynikajúcej ochrane a plnému výkonu motora bez vzniku opotrebenia.

Vynikajúca ochrana motora

Dokázaná ochrana proti opotrebeniu a vzniku usadenín.

Kvalita a čistota základového oleja hrá hlavnú úlohu v rozpúšťanie častíc popola, ktoré zapríčiňujú opotrebenie piestu, piestnych krúžkov a ložísk. Ultra čistý a vysoko kvalitný základ pomáha Duron UHP 10W-40 minimalizovať usadeniny v motore a na pieste, čím motor pracuje stále v "novej" kondícii a výkonu.

Predĺžený výmenný interval

Špeciálne zloženie motorového oleja DURON UHP 10W-40 udržuje "čerstvosť" oleja po dlhú dobu prevádzky. Vynikajúca oxidačná rezistencia udržuje motor bez usadenín, minimalizuje dolievanie oleja a dovoľuje bez akéhokoľvek risku zvýšenia opotrebenie motora alebo zníženie jeho výkonu predĺžiť výmenný interval motorového oleja. DURON UHP 10W-40 je olej triedy low SAPS (nízky obsah popola) špeciálne vytvorený pre predĺženie výmenného intervalu v motoroch emisnej triedy EURO IV a EURO V s EGR (recirkulácia výfukových splodín), DPF (filter pevných častíc) a SRC (selektívne katalyzátor) systémy aj bez nich.
Efektivita prevádzky

Vysoko kvalitný ropa udržuje motor v rovnakom výkone a spotrebe paliva po veľmi dlho dobu. Minimálna prchavosť základového oleja použitom v motorovom oleji DURON UHP 10W-40 minimalizuje spotrebu oleja a predlžuje intervaly pri dopĺňaní motorového oleja. Vynikajúca rezistencia proti zvyšovaniu viskozity popolom a oxidáciou, udržuje výkon motora po celú dobu životnosti motorového oleja na stále rovnakej úrovni.

 

API CI-4 PLUS, ACEA E6/E7/E9, MAN 3477, MB 228.51, DAF Standart Drain, MTU 3.1, Renault VI RLD-2, Scania Low Ash, Volvo VDS-3, MACK E0-N.